• Rašykite mums į info@elklita.lt arba skambinkite kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 val. +370 5 2777 480

Apie mus

UAB “Elklita” įkurta 1991 m. Bendrovė nuo pat susikūrimo vykdo prekybą naujais ir naudotais elektriniais, dujiniais ir dyzeliniais krautuvais; mechaniniais, elektriniais ir hidrauliniais keltuvais; įvairių tipų prekių transportavimo vežimėliais; kraninėmis sijomis; telferiais; atsarginėmis dalimis; traukos ir starteriniais akumuliatoriais; nestandartiniais priedais krautuvams. Taip pat atlieka remontą ir techninį aptarnavimą.Mūsų bendrovė yra išskirtinis vengriškų akumuliatorių gamintojo atstovas Lietuvoje. Ši įmonė gamina įvairaus asortimento traukos ir starterinius akumuliatorius.

Jau daug metų UAB “Elklita” bendradarbiauja su Vakarų Europos šalimis tokiomis, kaip: Vokietija, Belgija, Olandija ir Anglija. Tai mums suteikia galimybę operatyviai aprūpinti savo klientus įvairia kėlimo technika bei atsarginėmis dalimis.

Glaudžiai bendradarbiaujame su bulgarų firmomis, kurios tiekia krautuvus, atsargines dalis įvairiems bulgarų gamybos krautuvams. Per ilgą laiką mūsų sandėlyje susikaupė platus asortimentas detalių kaip elektro, taip ir autokrautuvams.

Mūsų sandėlyje visada rasite tinkamą krautuvą, o jei ne – tai per trumpą laiką išpildysime Jūsų pageidavimą. Suteiksime garantiją. Kol lauksite tinkamo krautuvo, mes Jums galėsime laikinai išnuomoti kitą.

Esant specializuotai remonto bazei turime ne tik puikią galimybę atlikti kapitalinį ir einamą remontą mūsų bazėje, bet ir nuvykti į vietą. Mūsų bendrovė taip pat sudaro ilgalaikes aptarnavimo sutartis. Jums nereikės rūpintis remonto ir aptarnavimo darbais. Tai leis Jums sutaupyti darbo užmokestį ir atsikratyti papildomų rūpesčių.

UAB “Elklita” kolektyvas visada lauks Jūsų apsilankymo mūsų bendrovėje!