Krautuvų nuoma

Jeigu Jums reikalinga krautuvų nuoma trumpam laikui ar ilgesniam naudojimui, UAB ELKLITA padės Jums priimti optimaliausią sprendimą renkantis priemonę krovimo darbams. Mūsų įmonė ne tik nuomoja krautuvus, bet ir atlieka jų priežiūrą nuomos laikotarpiu. Siūlome platų įrangos spektrą – asortimente rasite elektrinius, dujinius, dyzelinius šakinius priekinius, šoninius krautuvus ir kitą techniką, kuri palengvins darbo procesus bei padės klientui sutaupyti.

UAB ELKLITA parūpins tinkamiausią krautuvą kiekvienu konkrečiu atveju – darbui lauke ar įprastiems krovimo darbams sandėlyje. Jums reikia palečių kėlimo vežimėlio, siaurų koridorių krautuvo, norite gabenti mažą kiekį ar kelias tonas? Mes visada pasiūlysime tinkamiausią variantą Jūsų poreikiams.

Kai reikia įrangos ribotam laikui, nesvarbu, vienai dienai, vienam mėnesiui ar metams – mūsų specialistai yra patikimas Jūsų partneris. Trumpalaikė krautuvų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje – tai laikotarpis maždaug nuo vienos dienos iki trijų mėnesių. Dažniausiai tada, kai krautuvo prireikia skubiems krovos darbams arba darbams sezono metu. Tuo tarpu ilgalaikės nuomos, kai priemonės reikia pastoviam nuolatiniam darbui, laikotarpis įprastai tęsiasi nuo trijų mėnesių iki penkerių metų. Pasirinkę ilgalaikę nuomą Jūs gausite ne tik naują krautuvą, kuris sumažins prastovas, bet ir padidinsite krautuvų operatorių motyvaciją. Tuo pačiu galėsite pasirinkti technikos komplektaciją pagal Jūsų pageidavimus. Mūsų autokrautuvai nuomai yra neabejotinai puikus pasirinkimas įvairiose darbo organizavimo situacijose.

Tam, kad klientas išsirinktų geriausiai techninius reikalavimus atitinkančią įrangą, mūsų įmonė pirmiausia suteikia profesionalią konsultaciją. Išsiaiškinę kliento poreikius ir darbo tikslus galime pasiūlyti optimaliausią, kainą ir kokybę atitinkantį sprendimą. Į krautuvo nuomos pasiūlymą įeina pagalba planuojant darbus, esant poreikiui – profesionalus apmokymas bei tiekimo užsakymų vykdymas.

Taigi, mes atsižvelgiame į individualias situacijas, tiek nuomos laiko, nuomos mokesčio, priežiūros ir priemonės keitimo klausimais.

Kada pirkti, o kada nuomoti krautuvą?

Jei krautuvas yra reikalingas nuolat, tuomet be jokių abejonių verta jį įsigyti. Galite rinktis iš plataus skirtingų rūšių krautuvų asortimento, o taip pat įsigyti ir visus darbui reikalingus priedus, kurie dar labiau išplečia šių mašinų panaudojimo universalumą. Tačiau kai krautuvo prireikia tik kartkartėmis, verta gerai paskaičiuoti, ar tikrai verta investuoti lėšas į šios įrangos pirkimą. Nepamirškite, kad krautuvams reikalinga ir techninė priežiūra, remontas, o retai naudojamai įrangai jo gali prireikti netgi dažniau, nei įprasta.

Nuomoti krautuvą verta šiais atvejais:

–   Kai krautuvas reikalingas retai, tik tam tikriems darbams atlikti;

–     Kai krautuvas reikalingas tik tam tikram darbui ar tam tikru laikotarpiu;

–     Sezono metu, kai padidėja darbų kiekis;

–   Kai nėra galimybės investuoti į krautuvo pirkimą.

 

Trumpalaikė krautuvo nuoma yra puiki išeitis, jei krautuvas nebus reikalingas kasdieninėje veikloje arba jo prireiks tik tam tikrų laikotarpiu. Tokioje situacijoje pirkti nuosavo krautuvo neapsimoka, nes pirkimas pareikalaus laiko ir finansinių investicijų, o galiausiai įsigyta įranga nebus reikalinga. Nepaisant to dar teks pasirūpinti jos priežiūra, be to, net ir nenaudojamų krautuvų vertė bėgant laikui mažėja.

Gavus didesnį užsakymą ar sezono metu, kai darbų yra daugiau ir turimų krautuvų pajėgumo nepakanka, geras sprendimas yra papildyti flotilę nuomojama įranga. Tai leis be didelių investicijų pagerinti darbo efektyvumą.

Taip pat galima ir ilgalaikė keltuvų nuoma, kuri trunka ilgiau nei tris mėnesius. Šis sprendimas tinkamas toms įmonėms, kurios šiuo metu neturi galimybės investuoti į technikos įsigijimą. Ilgalaikėje perspektyvoje krautuvo nuoma, žinoma, kainuos brangiau už pirkimą, tačiau išvengsite didelės vienkartinės investicijos.

Kaip išsirinkti krautuvą?

Krautuvą nuomai reikėtų rinktis pagal poreikius. Lengviau pasirinkti, jei įmonėje jau naudojami krautuvai ir paprasčiausiai laikinai prireikė atlikti daugiau krovos darbų. Tokiu atveju rinkitės į naudojamus panašius krautuvus – jie jau pasiteisino atliekant kasdienes užduotis.

Jei krautuvas reikalingas tam tikriems darbams atlikti ar ribotam laikotarpiui ir neturite darbo su krautuvais patirties, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Jie padės identifikuoti poreikius ir pagal tai pasirinkti tinkamiausią krautuvą. Būtina žinoti, kad krautuvai skiriasi ne tik savo dydžiu ir rūšimis, tačiau ir techniniais parametrais. Tai yra labai svarbu, nes ne visada galima tiksliai įvertinti, kokio svorio krovinius ar kiek jų reikės sukrauti, kokiomis sąlygomis krautuvas bus naudojamas. Mūsų specialistai padės išvengti netikėtumų ir pasirinkti optimalią techniką reikalingiems darbams atlikti.

Nuomos sąlygos

Siūlome patogias krautuvų nuomos sąlygas. Nuomojame krautuvus įvairiam laikotarpiui, o jei įmonėje neturite kvalifikuoto specialisto, galime pasiūlyti nuomą su operatoriumi. Pasirinktą krautuvą pristatysime į vietą ir suteiksime visą reikalingą naudojimui informaciją.

Rinkdamiesi krautuvo nuomos paslaugas išvengsite galvos skausmo dėl technikos transportavimo, priežiūros ir remonto, nes viskuo pasirūpins mūsų specialistai.

 Kodėl verta rinktis mus?

  • Didelis krautuvų pasirinkimas.
  • Lankstūs krautuvų nuomos terminai ir sąlygos.
  • Naujausia technika.
  • Nuolatinė įrangos priežiūra.

Ieškote šakinių krautuvų nuomai ir norite pasikonsultuoti bei gauti individualų pasiūlymą? UAB ELKLITA turi Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Susisiekite telefono numeriu 8 5 2777480 arba el. paštu: info@elklita.lt

Nuomojami krautuvai: