• Rašykite mums į info@elklita.lt arba skambinkite kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 val. +370 5 2777 480

Krautuvų nuoma

Jeigu Jums reikalinga krautuvų nuoma trumpam laikui ar ilgesniam naudojimui, UAB ELKLITA padės Jums priimti optimaliausią sprendimą renkantis priemonę krovimo darbams. Mūsų įmonė ne tik nuomoja krautuvus, bet ir atlieka jų priežiūrą nuomos laikotarpiu. Siūlome platų įrangos spektrą – asortimente rasite elektrinius, dujinius, dyzelinius šakinius priekinius, šoninius krautuvus ir kitą techniką, kuri palengvins darbo procesus bei padės klientui sutaupyti.

UAB ELKLITA parūpins tinkamiausią krautuvą kiekvienu konkrečiu atveju – darbui lauke ar įprastiems krovimo darbams sandėlyje. Jums reikia palečių kėlimo vežimėlio, siaurų koridorių krautuvo, norite gabenti mažą kiekį ar kelias tonas? Mes visada pasiūlysime tinkamiausią variantą Jūsų poreikiams.

Kai reikia įrangos ribotam laikui, nesvarbu, vienai dienai, vienam mėnesiui ar metams – mūsų specialistai yra patikimas Jūsų partneris. Trumpalaikė krautuvų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje – tai laikotarpis maždaug nuo vienos dienos iki trijų mėnesių. Dažniausiai tada, kai krautuvo prireikia skubiems krovos darbams arba darbams sezono metu. Tuo tarpu ilgalaikės nuomos, kai priemonės reikia pastoviam nuolatiniam darbui, laikotarpis įprastai tęsiasi nuo trijų mėnesių iki penkerių metų. Pasirinkę ilgalaikę nuomą Jūs gausite ne tik naują krautuvą, kuris sumažins prastovas, bet ir padidinsite krautuvų operatorių motyvaciją. Tuo pačiu galėsite pasirinkti technikos komplektaciją pagal Jūsų pageidavimus. Mūsų autokrautuvai nuomai yra neabejotinai puikus pasirinkimas įvairiose darbo organizavimo situacijose.

Tam, kad klientas išsirinktų geriausiai techninius reikalavimus atitinkančią įrangą, mūsų įmonė pirmiausia suteikia profesionalią konsultaciją. Išsiaiškinę kliento poreikius ir darbo tikslus galime pasiūlyti optimaliausią, kainą ir kokybę atitinkantį sprendimą. Į krautuvo nuomos pasiūlymą įeina pagalba planuojant darbus, esant poreikiui – profesionalus apmokymas bei tiekimo užsakymų vykdymas.

Taigi, mes atsižvelgiame į individualias situacijas, tiek nuomos laiko, nuomos mokesčio, priežiūros ir priemonės keitimo klausimais.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Didelis krautuvų pasirinkimas.

  • Lankstūs krautuvų nuomos terminai ir sąlygos.

  • Naujausia technika.

  • Nuolatinė įrangos priežiūra.

Ieškote šakinių krautuvų nuomai ir norite pasikonsultuoti bei gauti individualų pasiūlymą? UAB ELKLITA turi Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Susisiekite telefono numeriu 8 5 2777480 arba el. paštu: info@elklita.lt

Nuomojami krautuvai: